1946’dan bu yana tahrik milleri alanında küresel ölçekte hizmet veren GWB, DANA şemsiyesi altında, hurda, çelik, kağıt, demiryolu ve inşaat sektörlerinde endüstriyel tahrik milleri ve kardan şaft modelleri üretmektedir.

Dana’nın küresel AR-GE ve dağıtım ağıyla desteklenen GWB, bakım gerektirmeyen tahrik millerine öncülük ederek pazar lideri konumunu pekiştirmiştir.

GWB Dana, Orijinal ekipman üreticisi olmanın yanı sıra satış sonrası destek ve yüksek performanslı çözümler, teknik yenilikler, kalite ve esnekliğiyle dünya çapında güven veren bir markadır.

Bir çok uygulama alanı için çeşitli kardan şaft modelleri geliştiren GWB ürün yelpazesi, tork aralığı 2.400 Nm ile 16.300.000 Nm arasında değişen bir aralığı kapsamaktadır.

Uzman mühendislerden oluşan ekibiyle GWB, her tür uygulama için doğru kardan şaft ve kardan mafsal seçeneği sunmakta, ihtiyaçlarınıza kalıcı çözüm getirmektedir.

GWB Kardan Şaft Çeşitleri


Standart Dizayn Kardan Şaft
Kepli Dizayn Kardan Şaft
Özel Çözüm Kardan Şaft


GWB kardan şaftları, demirçelik, alüminyum ve kağıt endüstrisi gibi ağır sanayi uygulamalarına hitap eder. Kağıt endüstrisinin en büyük üretici OEM’lerinden birisi olan, Finlandiya merkezli Valmet firmasının da kardan şaft tedarikçisi konumundadır.